MIRĖ SE VINI !!


Kompania FFB-TRADE ėshtė themeluar nė vitin 2011. Kjo kompani ka pėr qėllim ndertimin e objekteve tė mėdha. Aktualisht ėshtė njėra prej kompanive udhėheqėse tė ndėrtimit dhe tregtisė me materiale ndėrtimore e njohur pėr shėrbimet e saja profesionale me cilėsi tė lartė. Tani, kompania ka njė staf profesionist dhe shumė energjik i cili pėrbėhet nga persona profesional tė specializuar nė fusha tė ndryshme tė lėmisė sė ndėrtimit si, inxhinierė tė arkitekturės, inxhinierė tė ndėrtimtarisė, inxhinierė tė ujėsjellėsit, inxhinierė tė elektrikės, inxhinierė tė makinerisė etj. Tė cilėt vazhdimisht dėshmojnė me sukses efikasitetin e tyre.Ne gjendemi nė Lipjan nė rrugėn Lidhja e Prizrenit perkatėsisht te tregu i gjelbėrt..

Kompania FFB-TRADE ėshtė nė bashkpunim me NTP ,,PĖRPARIMI'' Banullė-Lipjan se dhe me NTP ,,ZEMI'' Ferizaj.

 

Njėra prej kompanive udhėheqėse tė ndėrtimit dhe tregtisė me materiale ndėrtimore...

FFB TRADE eshte furnizuar tashme me pllaka te qeramikes per banjo , kuzhina , lokale etj po ashtu eshte furnizuar edhe me sanitari per banjo.

Ne kompanin ton jane duke u perfunduar punet finale ne objektin banesor ne laxhen e Muhaxhereve ne Prishtin.

Projektet e fundit

Disa nga projektet e FFB Trade

Misioni

Ndėrtimi i objektit afarist 9 katėsh te tregu i gjelbert (B+P+7).Si dhe ndertimi i objekti te ri ne nje lokacion te ri po ashtu 9 katesh (P+8).Nė Lipjan kan pėrfunduar me sukses.

..

Tregu i gjelbėrt (Prishtinė)

Objekti 9-katėsh ndodhet nė njė zonė tė banuar dhe shembja e tij me lėndė plasėse ka riskun e saj. Pallati shumėkatėsh ėshtė i rrethuar nga ...

..

Objekti 9 Katėsh (Lipjan)

Objekti 9-katėsh ndodhet nė njė zonė tė banuar dhe shembja e tij me lėndė plasėse ka riskun e saj. Pallati shumėkatėsh ėshtė i rrethuar nga ...

..

Qender tė Prishtines

Objekti 9-katėsh ndodhet nė njė zonė tė banuar dhe shembja e tij me lėndė plasėse ka riskun e saj. Pallati shumėkatėsh ėshtė i rrethuar nga ...

Ashensoret te kualitetit mė tė lart Gjerman ...

Ashensorėt Schneider janė efikas pėr lėvizjen e pasagjerė nė ndėrtesa anė e mbanė Botes, duke pėrfshirė spitale, hotele, zyra, rezidenca, aeroportet, arena dhe objekteve sportive. Tė gjitha ashensorėt Schneider janė tė dizajnuara pėr tė pėrmbushur kodet e qeverisėse dhe sigurisė..

Shėrbimet Tona

Tek ne do ti gjeni tė gjitha nė njė vend:

Material ndėrtimor

Material ndėrtimor te kulitetit te lart te importuar dhe vendor..

Material pėr meremetim

Material pėr meremetim te kulitetit te lart te importuar dhe vendor

Material elektrik

Materialet me cilėsi tė lartė pėr tė gjitha nevojat tuaja pėr elektrikė..

Ujėsjellės dhe kanalizim

Materialet me cilėsi tė lartė pėr tė gjitha nevojat tuaja pėr Ujėsjellės dhe kanalizim ..

Ngrohje qendrore dhe ventilim

Ngrohje qendrore te kulitetit te lart te importuar dhe vendor..

Dyer dhe Dritare

Dyer dhe Dritare te kulitetit te lart te importuar dhe vendor..

Partnerėt Tonė

Disa nga partnerėt tonė qė bashkpunojm..

...
...
...
...
...
...

Na kontaktoni

Pėr gjdo pyetje mund tė na dergoni mesazhė !!